75% попуст на 20 часовен курс по интензивен шпански јазик за ниво по избор во времетрање од 1 недела во Мадрид + сертификат од Cambridge Institute во вредност од 23 870 ден. (385 Eur) по цена од 6076 ден. (98 Eur)

Вредност

23870 ден.

Попуст

75%

Заштеда

17794 ден.

 • Plaza de España 6

  Одведи ме таму

  +34 917 587 556

  m.gutierrez@institutocambridge.org

Добивате

Интензивен шпански јазик за ниво по избор во Мадрид, Шпанија

 • времетраење на курсот: 1 недела x 20 часа
 • динамика: од понеделник до петок по 4 часа од 10:00 до 14:00ч
 • 4 часа попладневни активности во Мадрид во сабота
 • за успешно завршен курс се добива сертификат 
 • учебниот материјал е вклучен во цената

Достапни термини за курсот:

 • 08.07-14.07.2019
 • 29.07-04.08.2019

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.03.2019 до 05.08.2019
 • Со курсот можете да започнете на една од следните дати: 08.07-14.07.2019 или 29.07-04.08.2019
 • Пред купување на купон потребно е да се информирате за слободни места на меил: m.gutierrez@institutocambridge.org
 • Сите регистрирани студенти ќе добијат e-mail од Cambridge Institute со дополнителни информации
 • Курсот се изведува во Мадрид во училиштето Cambridge Institute и е во времетраење од 1 недела 
 • Курсот не може да се смени за друг јазик 
 • Превозот и сместувањето не се вклучени во понудата
 • Лимит: 1 купон за себе + повеќе за пријатели
 • Важи за лица над 14 години
 • Максимум 15 ученици по група
 • Сертификатот е вклучен во цената и го добивате по завршување на курсот
 • Учебниот материјал е вклучен во цената
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Време е да научите Шпански со забавен и интерактивен курс!

Зашто да учите Шпански?

 • Бидејќи е третиот најзборуван јазик во светот.
 • Повеќе од 500 милиони луѓе го зборуваат како мајчин или втор јазик.
 • Бидејќи е официјален јазик во повеќе од 22 земји
 • Бидејќи е еден од најважните јазици за интернационалниот бизнис, политички конгреси и интернационален туризам
 • Бидејќи е официјален јазик на ЕУ, MERCOSUR, UNESCO, UN и Црвен Крст.
 • Учењето шпански ќе ви овозможи да ја дознаете шпанската и латино американската култура во целост
 • Учењето шпански е забавно и може да ве однесе на различни место во светот.
 • Престижниот центар за јазици Cambridge Institute, Ви нуди курс за непобедливна цена.

Зошто Cambridge Institute?

Заоснован на нашето искуство, методологија и содржина курсот гарантира успех за студентот. Нашата платформа за онлајн изучување е многу динамична и може да се идентификува со индивидуалните потреби на секој од клиентите. Со таа филозофија, нашиот институт сега е водач во овој сектор, и работи секојдневно со цел да продолжи да ја задржи оваа позиција и во иднина, заслужувајќи ја почитта и довербата кај студентите. Нудиме големо портфолио на услуги поврзани со изучување на јазици, секојдневна употреба и професионална употреба. Посветени сме на создавање на активно учество на нашите студенти и балансиран развој на основните вештини за секој јазик: слушање, говорење, читање и пишување.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.