75% попуст на 20 часовен курс по интензивен шпански јазик за ниво по избор во времетрање од 1 недела во Мадрид + сертификат од Cambridge Institute во вредност од 23 870 ден. (385 Eur) по цена од 6076 ден. (98 Eur)

Вредност

23870 ден.

Попуст

75%

Заштеда

17794 ден.

 • Plaza de España 6

  Одведи ме таму

  +34 917 587 556

  m.gutierrez@institutocambridge.org

Добивате

Интензивен шпански јазик за ниво по избор во Мадрид, Шпанија

 • времетраење на курсот: 1 недела x 20 часа
 • динамика: од понеделник до петок по 4 часа од 10:00 до 14:00ч
 • 4 часа попладневни активности во Мадрид во сабота
 • за успешно завршен курс се добива сертификат 
 • учебниот материјал е вклучен во цената

Достапни термини за курсот:

 • 08.07-14.07.2019
 • 29.07-04.08.2019

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.03.2019 до 05.08.2019
 • Со курсот можете да започнете на една од следните дати: 08.07-14.07.2019 или 29.07-04.08.2019
 • Пред купување на купон потребно е да се информирате за слободни места на меил: m.gutierrez@institutocambridge.org
 • Сите регистрирани студенти ќе добијат e-mail од Cambridge Institute со дополнителни информации
 • Курсот се изведува во Мадрид во училиштето Cambridge Institute и е во времетраење од 1 недела 
 • Курсот не може да се смени за друг јазик 
 • Превозот и сместувањето не се вклучени во понудата
 • Лимит: 1 купон за себе + повеќе за пријатели
 • Важи за лица над 14 години
 • Максимум 15 ученици по група
 • Сертификатот е вклучен во цената и го добивате по завршување на курсот
 • Учебниот материјал е вклучен во цената
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Време е да научите Шпански со забавен и интерактивен курс!

Зашто да учите Шпански?

 • Бидејќи е третиот најзборуван јазик во светот.
 • Повеќе од 500 милиони луѓе го зборуваат како мајчин или втор јазик.
 • Бидејќи е официјален јазик во повеќе од 22 земји
 • Бидејќи е еден од најважните јазици за интернационалниот бизнис, политички конгреси и интернационален туризам
 • Бидејќи е официјален јазик на ЕУ, MERCOSUR, UNESCO, UN и Црвен Крст.
 • Учењето шпански ќе ви овозможи да ја дознаете шпанската и латино американската култура во целост
 • Учењето шпански е забавно и може да ве однесе на различни место во светот.
 • Престижниот центар за јазици Cambridge Institute, Ви нуди курс за непобедливна цена.

Зошто Cambridge Institute?

Заоснован на нашето искуство, методологија и содржина курсот гарантира успех за студентот. Нашата платформа за онлајн изучување е многу динамична и може да се идентификува со индивидуалните потреби на секој од клиентите. Со таа филозофија, нашиот институт сега е водач во овој сектор, и работи секојдневно со цел да продолжи да ја задржи оваа позиција и во иднина, заслужувајќи ја почитта и довербата кај студентите. Нудиме големо портфолио на услуги поврзани со изучување на јазици, секојдневна употреба и професионална употреба. Посветени сме на создавање на активно учество на нашите студенти и балансиран развој на основните вештини за секој јазик: слушање, говорење, читање и пишување.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.