Научи англиски online! 50% попуст на суперинтензивен интерактивен онлајн курс по англиски јазик преку компјутер, таблет или телефон од Јазичен Едукативен Центар Кјара во вредност од 6000 ден. по цена од 2999 ден.

Цена

2999 ден.

Вредност

6000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

3001 ден.

Преостанато време

 • ул. Даме Груев бр.16 кат.2 лок.5

  Одведи ме таму

  078 518 882

  kjaradona@gmail.com

Добивате

Суперинтензивен интерактивен онлајн курс по англиски јазик

 • Интензитет: 12 часа по 90 мин.
 • Курсот се одржува онлајн: преку компјутер, таблет или телефон
 • Предавањата се одвиваат на македонски јазик

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.04.2020 до 30.06.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжително пријавување во Кјара Дона по купување на купонот

Опис

НАУЧИ АНГЛИСКИ ОНЛАЈН
Суперинтензивни интерактивни курсеви преку компјутер, таблет или телефон. Врвни професори и програми.

ГАРАНТИРАМЕ УСПЕХ И НАПРЕДОК 
Побрзајте и потврдете го вашето место навреме и учете со најдобрите.

За компанијата

Јазичниот Едукативен Центар Кјара Дона располага со квалитетен стручен кадар на професори, професионални во едукативната област.  Едукативниот Центар Кјара Дона го фокусира своето работење кон деца и возрасни, преку иновативен пристап во учењето, со интерактивна и забавна програма.
 Часовите се организираат во согласност со потребите и интересите на учениците и се опфаќаат сите вештини потребни за изучување на еден јазик (читање, пишување, слушање, говорење и изговор). Во часовите е вклучена и подготовка за тестови, испрашување, интерактивна јазична настава, целокупен фокус за целосно совладување на сите потешкотии во изучувањето на еден јазик.

Со целосна грижа кон своите ученици, Кјара Дона своите часови ги организира во мали групи, со цел да секој ученик да го добие потребното внимание за совладување на материјалот.
Во Едукативниот Центар Кјара Дона можете да ги изучувате следните јазици:

 • Англиски
 • Германски
 • Италијански
 • Турски
 • Албански
 • Македонски јазик за странци

Освен редовните и интензивните јаични курсеви, Кјара Дона врши подготовка за меѓународни сертификати за познавање на англискиот јазик:

 • FCE
 • TOEFL
 • IELTS
 • BULATS
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.