98% попуст на онлајн курс: Interior Design and Home Styling Diploma од Alpha Academy во вредност од 23 004 ден. (371€) по цена од 399 ден. (6€)

Цена

399 ден.

Вредност

23004 ден.

Попуст

98%

Заштеда

22605 ден.

Преостанато време

Купени: 1

Добивате

Oнлајн курс за Interior Design and Home Styling Diploma

 • Времетраење: 4 часа и 7 минути
 • Број на лекции: 43

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.09.2021 до 25.12.2023
 • Курсот се изведува online и на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 3 месеци од активацијата на кодот
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА.
 • Сертификатот не е вклучен во цената и се доплаќа £19 за PDF формат (оргинална принт копија: £29 за испраќање по пошта: £39)
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

This interior Desing and Home Styling course explores the key concepts and principles of home design, as well as provides you with essential business skills to manage clients, build your portfolio and kickstart your interior design career. You’ll also deepen your knowledge of the responsibilities of an Interior designer and how the modern interior design industry has evolved.

As you progress through the course, you’ll learn what it takes to manage an interior design project, taking you through each stage and process, from budgeting to tools and working with different layouts. The elements of room design will also be explored in detail, such as color management to lighting.

At the end of the course, you will learn some expert decorating tips, deepening your understanding of popular interior styles. This interior styling course has no particular entry requirements, however, a background in art and design would be beneficial. All of the modules have been designed in such a way that anyone with no prior industry knowledge can easily dive into them.

Повеќе за курсот можете да прочитате ТУКА.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.