64% попуст на ехо на абдомен + простата + ЕКГ со интерпретација, мерење на притисок и преглед во Интермед Арт во вредност од 2000 ден. по цена од 720 ден.

РАСПРОДАДЕНО

64% попуст на ехо на абдомен + простата + ЕКГ со интерпретација, мерење на притисок и преглед во Интермед Арт во вредност од 2000 ден. по цена од 720 ден.

Цена

720 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,000 ден.

Попуст

64%

Заштеда

1,280 ден.

Купени : 18

 • бул. Партизански Одреди бр. 84 (т.ц. Антико) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 078 218321 078 749880, 02 3069693 02 3060905

 • intermedart.info@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 07:30 - 21:00

Добивате

 • Ехо на абдомен 
 • Простата 
 • ЕКГ со интерпретација 
 • Мерење на притисок 
 • Преглед

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.11.2017 до 31.01.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Во склоп на поликлиниката Интермед Арт има:

Општи амбуланти

 • матичен лекар
 • дијагностицирање
 • итна медицинска помош
 • екг со интерпретација
 • домашна посета
 • ампуларна терапија и инфузиони раствори
 • преврски и обработка на рани и вадење конци
 • дневна болница
 • инхалации
 • потврда за ортопедски помагала
 • испирање на ушни канали

Трудова медицина:

 • лекарски уверенија за вработување и работа во странство
 • спирометрија
 • аудиометрија
 • периодични систематски прегледи за вработени
 • проценка за ризик на работно место
 • обрасци за инвалидска пензија

Специјалистичка интерна медицина

 • Ехо на абдомен ехо на срце со доплер
 • ехо на тироидна жлезда
 • ехо на дојка ехо на крвни садови
 • Комплетна лабораторија
 • SE, ККS, липиден статус, Glu, ALSAT, ALAT, FE, Urea, Creatimin
 • GGT, ALP, Bilirubin, Protein, AC, URIKUM
 • анализа на урина
 • тест за бременост
 • хормони
 • тумор маркери
 • тестови за хепатитис
 • тест за СИДА
 • Ca, јонизиран калциум, Mg, K
 • панкреасна амилаза
 • LDH, CPK
 • фибриноген

Микробиолошки испитувања

 • брис од нос и грло
 • уринокултура
 • спермокултура
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ