65% попуст на попуст на комплет лабораториско испитување на крв во Интермед Арт во вредност од 1200 ден. по цена од 420 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

65%

Заштеда

780 ден.

Купени: 8

 • бул. Партизански Одреди бр. 84 (т.ц. Антико)

  Одведи ме таму

  078 218321 078 749880, 02 3069693 02 3060905

  intermedart.info@gmail.com

Добивате

Комплет лабораториско испитување на крв:

 • крвна слика
 • седиментација
 • гликемија
 • холестерол
 • триглицериди
 • уреа
 • креатинин
 • асат
 • алат
 • железо
 • урина

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.06.2019 до 31.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Во склоп на поликлиниката Интермед Арт има:

Општи амбуланти

 • матичен лекар
 • дијагностицирање
 • итна медицинска помош
 • екг со интерпретација
 • домашна посета
 • ампуларна терапија и инфузиони раствори
 • преврски и обработка на рани и вадење конци
 • дневна болница
 • инхалации
 • потврда за ортопедски помагала
 • испирање на ушни канали

Трудова медицина:

 • лекарски уверенија за вработување и работа во странство
 • спирометрија
 • аудиометрија
 • периодични систематски прегледи за вработени
 • проценка за ризик на работно место
 • обрасци за инвалидска пензија

Специјалистичка интерна медицина

 • Ехо на абдомен ехо на срце со доплер
 • ехо на тироидна жлезда
 • ехо на дојка ехо на крвни садови
 • Комплетна лабораторија
 • SE, ККS, липиден статус, Glu, ALSAT, ALAT, FE, Urea, Creatimin
 • GGT, ALP, Bilirubin, Protein, AC, URIKUM
 • анализа на урина
 • тест за бременост
 • хормони
 • тумор маркери
 • Ca, јонизиран калциум, Mg, K
 • панкреасна амилаза
 • LDH, CPK

Микробиолошки испитувања

 • брис од нос и грло
 • уринокултура
 • спермокултура
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.