63% попуст на попуст на комплет лабораториско испитување на крв во Интермед Арт во вредност од 1200 ден. по цена од 450 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

63%

Заштеда

750 ден.

Преостанато време

Купени: 4

 • бул. Партизански Одреди бр. 84 (т.ц. Антико)

  Одведи ме таму

  078 218321 078 749880, 02 3069693 02 3060905

  intermedart.info@gmail.com

Добивате

Комплет лабораториско испитување на крв:

 • крвна слика
 • седиментација
 • гликемија
 • холестерол
 • триглицериди
 • уреа
 • креатинин
 • асат
 • алат
 • железо
 • урина

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.04.2019 до 31.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Во склоп на поликлиниката Интермед Арт има:

Општи амбуланти

 • матичен лекар
 • дијагностицирање
 • итна медицинска помош
 • екг со интерпретација
 • домашна посета
 • ампуларна терапија и инфузиони раствори
 • преврски и обработка на рани и вадење конци
 • дневна болница
 • инхалации
 • потврда за ортопедски помагала
 • испирање на ушни канали

Трудова медицина:

 • лекарски уверенија за вработување и работа во странство
 • спирометрија
 • аудиометрија
 • периодични систематски прегледи за вработени
 • проценка за ризик на работно место
 • обрасци за инвалидска пензија

Специјалистичка интерна медицина

 • Ехо на абдомен ехо на срце со доплер
 • ехо на тироидна жлезда
 • ехо на дојка ехо на крвни садови
 • Комплетна лабораторија
 • SE, ККS, липиден статус, Glu, ALSAT, ALAT, FE, Urea, Creatimin
 • GGT, ALP, Bilirubin, Protein, AC, URIKUM
 • анализа на урина
 • тест за бременост
 • хормони
 • тумор маркери
 • тестови за хепатитис
 • тест за СИДА
 • Ca, јонизиран калциум, Mg, K
 • панкреасна амилаза
 • LDH, CPK
 • фибриноген

Микробиолошки испитувања

 • брис од нос и грло
 • уринокултура
 • спермокултура
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.