Денови на едукација! 95% попуст на 30 часовен online курс за Dental Assistant + сертификат од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99 eur) по цена од 868 ден. (14 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Денови на едукација! 95% попуст на 30 часовен online курс за Dental Assistant + сертификат од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99 eur) по цена од 868 ден. (14 eur)

Цена

868 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

6,138 ден.

Попуст

86%

Заштеда

5,270 ден.

Купени : 1

Добивате

30 часовен online курс за Dental Assistant + сертификат


Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.06.2018 до 31.08.2018
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Купонот е наменет за online курсот Dental Assistant
 • За успешно завршен курс се добива сертификат
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • Курсот се изведува онлајн на англиски јазик
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА

Опис

Ако некогаш сте размислувале да станете забен асистент, тоа е веројатно затоа што уживате да работите со луѓе, да им помагате и ви се допаѓа атмосферата во ординација со стоматолог.

Што ќе научите?

Без оглед на кои се вашите причини што ја одбравте оваа кариера, патот,кој ќе ве одведе до забарското столче е долг. Овој курс е специјално дизајниран за оние кои размислуваат за кариера како забен асистент. Модулите се создадени за да ви помогнат подобро да разбере како да влезете во професијата, и она што се очекува од вас откако ќе станете дел.

Овој курс е совршен за вас доколку

 • Сакате да научите повеќе за забен асистент како професија
 • Сакате да знаете што е потребно да започнете кариера во оваа професија

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!За повеќе информации кликнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ