Пронајдете ја вашата вистинска љубов! 95% попуст на онлајн курс за Find Your Soulmate + сертификат од "International Open Academy" во вредност од 18 538 ден. (299 eur) по цена од 992 ден. (16 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Пронајдете ја вашата вистинска љубов! 95% попуст на онлајн курс за Find Your Soulmate + сертификат од "International Open Academy" во вредност од 18 538 ден. (299 eur) по цена од 992 ден. (16 eur)

Цена

992 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

18,538 ден.

Попуст

95%

Заштеда

17,546 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Добивате

Oнлајн курс за Find Your Soulmate 

  • сертификат за успешно завршен курс

Услови

  • Купонот може да се искористи од 03.02.2017 до 01.05.2017
  • Курсот се изведува online и на англиски јазик.
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
  • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА

Опис

Дали ви е здосадено од состаноци за една вечер? Дали сте спремни за освежувачки промени? Во овој курс ќе ви препорачаме нови начини на социјализација со помош на кои ќе можете да создадете пријатели или да ја најдете вашата идна љубов! Овде ќе научите како комфортно и без страв да започнете разговор со некој кој ви се допаѓа и како да го задржите неговото/нејзиното внимание.

Овде исто ќе научите како да го пронајдете вистинскиот партнер кој ви одговара на вас со цел да започнете стабилна врска. Исто така ќе научите и што другата страна сака да види кај идниот партнер. Овде несомнено ќе ги развиете потребните квалитети кои со кои ќе добиете нечија љубов и внимани.

Откако веќе ќе влезете во врска, ќе ви дадеме клучни совети како вашата врска да ја одржувате интересна и во живот со цел вие и вашиот нов партнер да бидете среќни и задоволни. Доколку сеуште ја немате пронајдено вашата сродна душа, овој курс е вистинскиот чекор за вас!

За повеќе информации околу модулите кои ќе се изучуваат кликнете ТУКА

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ