67% попуст на пакет од 10 тренизи за кошарка за деца на возраст од 4-18 години од International Basketball Academy IBA во вредност од 1500 ден. по цена од 490 ден.

img

Цена

490 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

67%

Заштеда

1010 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • ОУ. Лазо Трповски, Карпош, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072740666 , 072740111

  ibabasketball@yahoo.com

Добивате

Пакет од 10 тренизи за кошарка за деца на возраст од 4-18 години

*Пакетот тренинзи можат да се искористат во рок од 2 месеци од пријавувањето!

*Повеќе информации прочитајте во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.08.2021 до 30.09.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот задолжително информирајте се за слободни места
 • По купување на купонот потребно е да се јавите на 072740666 за да добиете подетални информации за почнување со часовите и поделба на групите
 • Пакетот тренинзи можат да се искористат во рок од 2 месеци од пријавувањето!
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.
Со купување на оваа понуда со Mastercard картичка добиваш 10% бонус во твојата торбичка по повод KIDS WEEK кампањата.

Опис

Групите се наменети за машки и девојчиња, на возраст од 4 до 18 години

Има 4 групи за тренинзите кои се распределени според возраст и познавање на спортот и тоа: 

 1. Mini basket 
 2. Елементарно ниво
 3. Напредно ниво
 4. IBA Elite 

Групите ќе се формираат во зависно од бројот на пријавени.

Пакетот тренинзи можат да се искористат во рок од 2 месеци од пријавувањето.

Тренинзите нудат едно поинакво искуство за учење на кошарката со тренери со долгогодишно интернационално искуство и се држат на англиски јазик.

За компанијата

International basketball Academy “IBA”  е формирана 2018 година во Кина од страна на Мирковски Владимир.
Од 2020 година, академијата е активна и во Македонија во директна соработка со Академија Ребрача од Белград.

Главни цели и активности International basketball Academy “IBA” се:

 • Приближување на кошарката до најмладите, отвoрање на можноста да бидат физички активни и да го засакаат овој спорт
 • Развој на талентирани млади кошаркари
 • Обезбедување програми за нивно стипендирање и докфалификација
 • Учество на меѓународни натпревари и кампови
 • Натпреварување во машка и женска сениорска лига
 • Континуирано подобрување на условите за работа, сала, превоз и опрема
 • Вложување и развој на професионални тренери и стручни соработници
 • Тимот кој што го оформуваме се луѓе со свои лични успеси и ќе придонесат оваа академија да се воздигне меѓу најдобрите во регионот.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.