Денови на едукација! 95% попуст на online курс за Dyslexia Awareness + сертификат од International Open Academy во вредност од 18 538 ден. (299 eur) по цена од 868 ден. (14 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Денови на едукација! 95% попуст на online курс за Dyslexia Awareness + сертификат од International Open Academy во вредност од 18 538 ден. (299 eur) по цена од 868 ден. (14 eur)

Цена

868 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

18,538 ден.

Попуст

95%

Заштеда

17,670 ден.

Добивате

Online курс за Dyslexia Awareness + сертификат


Услови

  • Купонот може да се искористи од 14.06.2018 до 31.08.2018
  • Курсот се изведува online на англиски јазик.
  • Купонот е наменет за следење на online курсот Dyslexia Awarness
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 65 дена од активацијата на кодот.
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
  • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@internationalopenacademy.com

Опис

Дали сакате да направите промена во животот на другите луѓе?

Дислексија е исцрпувачка неможност за учење која создава потешкотија луѓето да читаат, пишуваат и да го разбираат јазикот. Попреченоста за учење како дислексијата, добиваат се поголема препознатливост секој ден, како и потребата за корисен, смирен и терапевт кој има соодветен треинг е во постојан пораст.

Повеќе за курсот може да прочитате ТУКА

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ