Денови на eLearning! 97% попуст на 50 часовен онлајн курс за програмирање за почетници (Coding for Beginners) + сертификат од International Open Academy во вредност од 18 538 ден. (299 eur) по цена од 496 ден. (8 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Денови на eLearning! 97% попуст на 50 часовен онлајн курс за програмирање за почетници (Coding for Beginners) + сертификат од International Open Academy во вредност од 18 538 ден. (299 eur) по цена од 496 ден. (8 eur)

Цена

496 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

18,538 ден.

Попуст

97%

Заштеда

18,042 ден.

Купени : 8

 • Floor 1, Filmbase Curved St. Dublin 2 Ireland 2 Dublin, Ireland

 • +44 (0) 20 3286 9279

 • [email protected]

Добивате

 • 50 часовен онлајн курс за програмирање за почетници (Coding for Beginners)
 • Сертификат за успешно завршен курс

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.08.2017 до 31.08.2017
 • Курсот се изведува online и на англиски јазик.
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА

Опис

Овој курс е одличен вовед во светот на програмирањето кое е од особена важност во модерното време во кое живееме. Со овој курс ќе научите:

 • основата на кодирање и нивната употреба
 • основи за Javascript и CSS
 • техники како да станете подобар програмер

Прочитајте повеќе за тоа што вклучува курсот ТУКА

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ