Специјална понуда по повод 25 години јубилеј! Овековечете ја вашата свадбена свеченост! 89% попуст на фотографирање на свадба од Интерпрес продукција во вредност од 9000 ден. по цена од 990 ден.

Цена

990 ден.

Вредност

9000 ден.

Попуст

89%

Заштеда

8010 ден.

Купени: 2

 • ул. Васил Ѓоргов 29 лок.11 нас. Капиштец

  Одведи ме таму

  070 353 000

  ljovkovski@yahoo.com

Добивате

 • Фотографирање на цела свеченост
 • Фотосесија на младоженците (на денот на свадбата)
 • 100 испечатени фотографии (13×18)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.02.2019 до 31.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот, потребна е резервација на посакуваниот датум за свадба.
 • Купонот важи до крајот на октомври 2019.

Опис

По повод 25 годишната успешна работа, Интерпрес Продукција ви нуди специјална понуда за сите парови кои ќе стапат во брак во 2019 година и истиот ќе го прослават со свадба.

Овековечете го еден од најважните моменти во Вашиот живот. Се случува еднаш, се памети цел живот.

ИНТЕРПРЕС продукција е агенција со 25 години професионална работа, искуство и докажан квалитет. Се занимава со професионално студиско фотографирање, снимање со професионална камера FULL HD 1920 X 1080, видео монтажа, изработка на свадбени и други видови, PHOTOBOOK, фото и видео дизајн и препринт. Фотографирање за големи формати, билборди, изработка и подготовка на каталози, разни брошури, триплети и проспекти, видео продукција и маркетинг.

НИЕ МОЖЕМЕ МНОГУ ПОВЕЌЕ !!!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.