50 ја следат оваа компанија


INTEX 3D Бокс на надувување во модел по избор

500 ден.

390 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензија: 97 x 61 cm
 • Погоден за затворен и отворен простор
 • Базата се полни со вода
 • Наменето за возраст +3 години

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 10 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.