46 ја следат оваа компанија


- 29%

29% попуст на INTEX Базен 167 x 46 cm (56441)

1400 ден.

990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Возраст: наменето за деца над 3 години (3+)
 • Димензии на производ: 1.68 m x 46 cm
 • Тежина на пакувањето: 3 кг
 • Нема филтер пумпа
 • Боја: достапна во зависност од количините

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.