39 ја следат оваа компанија


INTEX Deluxe Aluminum Oars весла за чамец (59623)

590 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Добивате

INTEX Deluxe Aluminum Oars весла за чамец (59623)

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии на производ: 121 x 15 x 3.5 см
 •  Тежина на пакувањето: 1 кг
 • Материјал: пластика
 • Боја: достапна во зависност од количините

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 26.07.2019 до 02.08.2019

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.