Детска гума INTEX за пливање

300 ден.

150 ден.

Остануваат:

2

Шифра:

200000000809
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и добиј бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Возраст: наменето за возраст од 1 до 2 години
 • Димензии на пакување: 29,85 cm x 16,51 cm x 2,86 cm
 • Тежина на пакување:  0,3400 kg
 • Материјал: винил
 • Димензии: 67 cm
 • Одлична забава за вашите најмили во летниот период
 • Детската гума има голем прстен и помал внатрешен прстен за поголема стабилност и безбедност
 • Одлична за запознавање на вашето дете со водата, игра во вода и забава
 • Има отворен дел за нозете за поголема слобода на вашето дете додека е во водата.
 • Доаѓа со перница како потпирач за грб
 • 2 воздушни комори за дополнителна безбедност

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.