42 ја следат оваа компанија


- 12%

INTEX Детски 100 топчиња во големина по избор

900 ден.

790 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • 8 cm пречник на големо топче
 • 6,5 cm пречник на мало топче
 • 6 бои: црвена, зелена, сина, жолта, портокалова и виолетова
 • 100 топчиња во пакет
 • Наменето за возраст +2 години

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.