39 ја следат оваа компанија


INTEX Explorer 300 Boat Set чамец (58332)

1990 ден.

Купени:

1
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Добивате

INTEX Explorer 300 Boat Set чамец (58332)

Опис

Карактеристики на производот:

 • Возраст: наменето за деца над 6 години (6+)
 • Димензии на производ: 211 x 117 x 41 см
 •  Капацитет: 185 кг
 • Материјал: PVC
 • Пакетот содржи: 1 Пумпа и весли
 • Тежина на пакувањето: 7 кг
 • Боја: достапна во зависност од количините

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.