Остани здрав! 40% попуст на интима - хармонизирање во Центар за развој Индиго во вредност од 7500 ден. по цена од 4500 ден.

Цена

4500 ден.

Вредност

7500 ден.

Попуст

40%

Заштеда

3000 ден.

Добивате

Интима хармонизирање во времетраење од 2 до 3 часа

*Подетално за третманот погледнете во делот ОПИС

Услови

  • Купонот може да се искористи од 28.05.2021 до 30.09.2021
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација 

Опис

Интима хармонизирање - Секоја жена која држи до себе го одржува лицето, тоа велат е одраз на севкупната внатрешна и надворешна убавина. На истокот жените особено внимание посветуваат освен на лицето и на сопствената интима бидејки тоа е дел од нејзината женственост и привлечност исто како и лицето. Процесната технологија за аплицирање на овој третман е во период од 2 - 3 часа, низ кој жената минува низ повеќе нивоа и сегменти на прочистување. Ова се препорачува да се аплицира неколку пати годишно, во зависност од индивидалните интензитети на лачења на хормоните и жлездите. Третманот е комбинација на источните техники прилагодени на западните принципи за одржување на здравјето на интимата.

Центарот за развој Индиго работи во насока на подигнување на свесноста за здравјето, хармонијата во рамките на човековиот организам со методолигиите на истокот за постигнување на ментално, физичко, емотивно, преку духовното, односно енергетско хармонизирање на здравјето. Третманот се изведува по тренинг на метода на традиционалните Индонезиски гуруа како учители и исцелители. Методата е неинванзивна и без нус ефекти.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.