99% попуст на online курс за Investment + сертификат од Live Online Academy во вредност од 20 770 ден. (335€) по цена од 372 ден. (5€)

Вредност

20770 ден.

Попуст

98%

Заштеда

20398 ден.

Купени: 3

Добивате

Онлајн курс за Investment + сертификат за успешно завршен курс

 • 8 лекции
 • Времетраење на курсот: 1 месец
 • Интензитет на часовите: 3 часа неделно
 • Пристап до Live Webinars
 • Бонус Q&A сесии
 • 5 тестирања
 • Пристап до снимени материјали

* Погледнете ја целосната програма на курсот ТУКА

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.08.2019 до 30.10.2019
 • За да започнете со курсот ​пристапете до курсот ТУКА и одете на копчето "REDEEM VOUCHER" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • Едно лице може да купи максимум 1 купон
 • Пожелно е да го искористите купонот веднаш по купувањето за да си обезбедите место на Live Lessons
 • Доколку го искористите купонот во рок од 48 часа од купувањето, ќе добиете Free Bonus Starter Pack кога ќе се регистрирате и ќе го проследите првиот вебинар
 • ​Курсот се изведува онлајн на англиски јазик
 • По комплетирање на курсот добивате диплома/сертификат во дигитатлна форма (eDiploma)
 • За акредитиран сертификат/диплома и финален тест се доплаќа во комапнијата
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации во врска со курсот, обратете се на support@liveonlineacademy.com

Опис

Финансискoто тргување е област која континуирано расте во текот на годините, а со тоа расте и интересот за оваа област и нејзината важност. Современата технологија и експанзијата на интернетот овожува луѓето од целиот свет сега да имаат пристап до финансиските пазари во секое време.

Лекции кои ги опфаќа курсот::

 • Финансиски пазари
 • Основи и вовед
 • Акции и обврзници
 • Пари и банки
 • Недвижнини и алтернативни вложувања
 • Инвестирање по пристапот на Warren Buffet
 • Управување со ризици
 • Алатки на инвестирање

Повеќе информации за курсот можете да најдете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.