53 ја следат оваа компанија


INVITOP MIRO Прочистувач на воздух + 1 година гаранција

4690 ден.

Опис

NVITOP MIRO Прочистувач на воздух + 1 година гаранција

 • Моќност: 21 W
 • Простор на прчистување: 16 m2
 • Капацитет: 130 m3/h
 • Ниво на заштита: H11 – 0.3 μm- со сертификати CE,FCC,RoHS
 • Опремен со тајмер
 • Димензии: 195 x 213 x 388 mm
 • Teжина: 1.9 kg
 • Заклучување од деца
 • Сензор за квалитет на воздухот
 • Ноќно светло
 • 1 година гаранција

Прочистувачите на INVITOP се инспирирани од потребата на секој човек да живее здраво. Изработени се од најквалитетни, рециклирачки материјали со цел да се одржи врската со природата. Носители се на најпрестижните светски награди за најдобар дизајн и може да се вклопат во сечиј дом.

Моделот Miro е еден од најпродаваните во понудата. Опремен е со троделен филтер кој врши филтрација на воздухот до 99,5%. Ги елиминира тврдите честици од него како прашината и влакната, формалдехидот и бензенот од чадот, непријатните мириси, бактериите и PM честиците. Има минимална потрошувачка на електрична енергија и покрива површина до 16m2

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.