89% попуст на 30 часовен онлајн курс за Adobe InDesign + сертификат од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99 eur) по цена од 682 ден. (11 eur)

Вредност

6138 ден.

Попуст

89%

Заштеда

5456 ден.

Добивате

Онлајн курс за Adobe InDesign

 • Времетраење: 30 часови
 • Сертификат за успешно завршен курс

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.02.2019 до 15.03.2019
 • Курсот се изведува online и на англиски јазик.
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА

Опис

Креирајте привлечен и професионален дизајн со висококвалитетни публикации.

Adobe In Design е софтверски пакет кој претставува стандард во индустријата за побликување, но како многу Adobe производи е заштрашувачка за многу корисници. Со многуте достапни функци, алатки, и потенцијални операции,  претставвуа тешкотија дури и за луѓето кои имаат познавање во технологијата.

Аdobe InDesign курсот е дизајниран да ви помогне да прејдете преку недоразбирањата, а со тоа делејќи ги главните функции во 5 функции кои се лесно разбирливи.

Курсот Adobe InDesign курс е одличен за сите оние кои:

 • Сакаат да ја усовршат својата креативност
 • Сакаат да научат како да соединат книги, магазини или други документи кои ги пресретнуваат индустриските стандарди
 • Користете интегриран софтвер за секое едитирање да ви биде полесно

Повеќе информации околу модулите може да погледнете на овој линк.

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.