Промовирај го твојот бизнис! 92% попуст на 50 часовен онлајн курс за Market your Business + сертификат од International Open Academy во вредност од 7378 ден. (119€) по цена од 558 ден. (9€)

Вредност

7378 ден.

Попуст

92%

Заштеда

6820 ден.

Добивате

50 часовен онлајн курс за Market your Business + сертификат

Услови

  • Купонот може да се искористи од 23.07.2019 до 31.10.2019
  • Курсот се изведува online и на англиски јазик.
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
  • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА

Опис

Дали посакувате да имате подобари знаења за бизнис маркетинг?

Без маркетинг, дури и најдобрите бизнис идеи во светот само ќе постојат!

Потребно е умен и фокусиран маркетинг за да се донесе било која услуга или производ во свеста на неговиот целен купувач и да се покаже дека токму тој е подобар од неговата конкуренција. Маркетингот е широк поим, опфаќајќи многу алатки, стратегии и пристапи. Односи со јавноста, рекламирање, вмрежување и продажба, сите спаѓаат во рамките на маркетинг чадорот. Приближување кон промоцијата на вашиот бренд, вашиот бизнис со јасна, точно насочена маркетинг стратегија е она што ви треба за да се обезбеди успех. Тоа е од суштинско значење дека пред да започнете било каква промоција, ќе треба да имате добра основа во теоријата и принципите на маркетингот и како може најдобро да го примените во вашиот бизнис.

Курсот за бизнис маркетинг е специјално дизајниран за вас и вашиот тип на бизнис идеја во умот. Во овој сеопфатен маркетинг курс, ние ги земаме принципите на маркетингот воведени во нашиот курс за започнување на бизнис кој го прошируваме и го додовме на вашата идеа. Во текот на курсот, ќе ве научиме на основните елементи на вашата маркетинг стратегија и ќе ставиме многу голем акцент на тоа како да ги користите најновите онлајн маркетинг алатки, за да знаете како да се задржи предност во однос на конкуренцијата.

Увидот и перспективата со кои ќе се стекнете во она што е зад промоцијата на вашиот бизнис ќе ви помогне да се фокусирате на вашите одлуки за тоа што навистина се работи за изградба на одличен бизнис.

Овој курс е специјално дизајниран така што фокусот и специјалноста на секој од модулите ќе ве носи кон маркетирање на бизнисот чекор по чекор. 

Повеќе информации околу модулите може да погледнете на овој линк.

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.