91% попуст на 50 часовен online курс за одржување на автомобил - Car Maintenance + сертификат од International Open Academy во вредност од 7378 ден. (119 eur) по цена од 682 ден. (11 eur)

РАСПРОДАДЕНО

91% попуст на 50 часовен online курс за одржување на автомобил - Car Maintenance + сертификат од International Open Academy во вредност од 7378 ден. (119 eur) по цена од 682 ден. (11 eur)

Цена

682 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

7,378 ден.

Попуст

91%

Заштеда

6,696 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Добивате

50 часовен online курс за одржување на автомобил - Car Maintenance + сертификат


Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.11.2018 до 25.01.2019
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Купонот е наменет за курсот Car Maintenance
 • За успешно завршен курс се добива сертификат
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • Курсот се изведува онлајн на англиски јазик
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА

Опис

Станете сам свој мајстор и научете како да го одржувате вашиот автомобил и да направите лесни поправки во секое време.

Со овој курс ќе научите како да промените гуми, како да менувате филтри и масло на автомобилот, како да ги проверите кочниците или да се справите со истите.

Повеќе информации околу модулите може да погледнете на овој линк.

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ