89% попуст на online курс за детска психологија Child Psychology - Raising Happy Teens од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99 eur) по цена од 682 ден. (11 eur)

Вредност

6138 ден.

Попуст

89%

Заштеда

5456 ден.

Преостанато време

Добивате

Online курс за Child Psychology - Raising Happy Teens

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.03.2019 до 01.08.2019
 • Курсот се изведува online на англиски јазик.
 • Купонот е наменет за следење на online курсот Child Psychology - Raising Happy Teens
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 65 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@internationalopenacademy.com
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Страшните тинејџерски години... Знаевте дека доаѓаат, но сега вашето  дете стана тинејџер и се е променето!

Со овој курс добивате 24 часовен пристап за видео материјалите со Џоди Аман, експерт со 25 годишно искуство, терапевт и интуитивен советник, кој специјализирал за помагање на тинејџери и нивните родители.

Џоди ве води низ се што Ви е потребно за успешно да ги водите вашите тинејџери низ деликатни теми како ментално здравје, секс, малтретирање, управување со пари, самозаштита и социјални медиуми.

Со овој курс ќе дознаете:

 • како да измоделирате подобро емоционално здравје 
 • сочуство и комуникација
 • како да му помогнете на вашето дете - тинејџер да изгради повредни семејни и врски со врсниците
 • како да ја исполните својата улога како советник, пријател и лидер
 • подлабоко разбирање на шроблемите со менталното здравје
 • како да поставите цврсти и здрави граници

Повеќе за курсот може да прочитате ТУКА

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.