93% попуст на online курс за Interior design - Kids rooms од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 434 ден. (7 434)

Цена

434 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

93%

Заштеда

5704 ден.

Преостанато време

Добивате

Online курс за Interior design - Kids rooms

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.05.2020 до 25.11.2020
 • Курсот се изведува online на англиски јазик.
 • Купонот е наменет за следење на online курсот Interior design - Kids rooms
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 65 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@internationalopenacademy.com

Опис

Дали на детската соба на вашите најмили и е потребно целосно преуредување? Дали вашето дете сака соба со принцези или вселена и не знаете од каде да почнете? 

Со овој курс ќе дознаете:

 • како да ја одберете вистинската боја
 • како да направите посебни ефекти на ѕидовите
 • избор на вистински мебел и осветлување
 • избор за паметно складирање и ормари
 • дизајн за совршена тематска соба 

Повеќе за курсот може да прочитате ТУКА

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.