91% попуст на 50 часовен online курс за Dyslexia Awareness + сертификат од International Open Academy во вредност од 7378 ден. (119 eur) по цена од 682 ден. (11 eur)

Вредност

7378 ден.

Попуст

91%

Заштеда

6696 ден.

Добивате

50 часовен online курс за Dyslexia Awareness + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.02.2019 до 15.03.2019
 • Курсот се изведува online на англиски јазик.
 • Купонот е наменет за следење на online курсот Dyslexia Therapist
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 65 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@internationalopenacademy.com

Опис

Дали сакате да направите промена во животот на другите луѓе?

Дислексија е исцрпувачка неможност за учење која создава потешкотија луѓето да читаат, пишуваат и да го разбираат јазикот. Попреченоста за учење како дислексијата, добиваат се поголема препознатливост секој ден, како и потребата за корисен, смирен и терапевт кој има соодветен треинг е во постојан пораст. Безразлика дали сте студент во потрага на вашата прва кариера, или професионалец кој сака да испроба нешто ново, online курсот Dyslexia Therapist е специјално дизајниран да ве подготви за успешна и исполнителна карира во која ќе им помагате на другите. Одличен терапевт за дислексија е оној кој е:

 • Смирен
 • Учтив
 • Корисен
 • Вреден
 • Посветен

Повеќе за курсот може да прочитате ТУКА

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.