93% попуст на 30 часовен онлајн курс FENG SHUI Interior Design + сертификат од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 434 ден. (7 €)

Цена

434 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

93%

Заштеда

5704 ден.

Преостанато време

Купени: 4

Добивате

30 часовен онлајн курс за за FENG SHUI Interior Design + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.05.2020 до 25.11.2020
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Купонот е наменет за следење на oнлајн курс за за FENG SHUI Interior Design
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@internationalopenacademy.com
 • Прочитајте повеќе за курсот на следниот ЛИНК

Опис

Овој курс е идеален за професионален дизајнер на ентериер во потрага по дополнителни акредитации и квалификации, како и за сопствениците на домови и изнајмувачите кои сакаат да го подобрат балансот и хармонијата на нивниот дом.

Без оглед на вашата причина за овој курс, вие ќе ги научите следниве вештини:

 • Основите на ентериерот Фенг Шуи
 • За формите и облиците
 • Основите на QI и неговото значење во еден дом
 • Како да ги балансирате формите и предметите
 • Зошто нередот е важен
 • Како да нанесете Фенг Шуи во кујната
 • Како да нанесете Фенг Шуи во спалната соба
 • Како да се примени Фенг Шуи на места за живеење
 • Како да го балансирате и усогласите вашиот дом
 • Што е важно и што не во Фенг Шуи

Повеќе информации за курсот прочитајте ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.