93% попуст на 30 часовен онлајн курс Holistic Therapy + сертификат од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 434 ден. (7 €)

Цена

434 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

93%

Заштеда

5704 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Добивате

Онлајн курс Holistic Therapy + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.05.2020 до 11.12.2020
 • Курсот се изведува online на англиски јазик.
 • Купонот е наменет за следење на online курсот Holistic Therapy
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 65 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Курсот се изведува онлајн на англиски јазик.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@internationalopenacademy.com

Опис

Барате силна основа за да започнете кариера во холистичка терапија? Дознајте за различните видови на терапии и како да ја поставите вашата пракса

Без разлика дали веќе сте обучиле во една или повеќе холистички практики и размислувате да ја унапредувате кариерата, или само започнувате и барате да добиете увид во холистичката индустрија, овој курс е за вас. Силна основа за оние кои сакаат да станат холистички терапевти и да започнат кариера на ова поле, или едноставно да го продолжат вашиот тренинг.

Додека нашиот курс вклучува корисни информации и упатства за холистички терапии, тој исто така ве води во поставувањето на вашата сопствена холистичка деловна практика. Ќе може да пристапите до непроценлив совети стекнати од професионалци од областа кои успешно започнале и пораснале свои холистички практики. Задолжително за секој што бара да ја започне својата кариера во холистичкото поле.

 

 

 

Што ќе учите:

Кога ќе го поминете овој курс, ќе научите:

 • Основните основи и знаење потребни за холистичка терапија.
 • Зошто е важно да ги откриете вашите уникатни таленти и да ги изберете вистинските терапии за да одговараат на вашите вештини.
 • Како да совладате поставување и промовирање на вашата холистичка практика
 • Исто така, ќе добиете потребни алатки и совети за да започнете со маркетинг себе и вашата холистичка терапија.

По завршувањето на овој курс ќе бидете вооружени со разбирање што ви треба за холистички практики и ќе го отклучите знаењето кое е потребно не само за да започнете со новата кариера во оваа област, туку и да успеете и да процветите.

Овој курс носи богатство на информации и не треба да се пропушти.

Повеќе за курсот може да прочитате ТУКА

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење. Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.