94% попуст на онлајн курс за самостојно одржување и поправки на домот DIY Home Improvements + сертификат од International Open Academy во вредност од 7378 ден. (119 €) по цена од 434 ден. (7 €)

Цена

434 ден.

Вредност

7378 ден.

Попуст

94%

Заштеда

6944 ден.

Преостанато време

Добивате

Онлајн курс за самостојно одржување и поправки на домот (DIY Home Improvements) + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.05.2020 до 31.10.2023
 • Курсот се изведува online и на англиски јазик.
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • За да започнете со курсот отворете го следниов ЛИНК
 • Пронајдете го курсот и кликнете на копчето Add to Cart
 • Кликнете на Check Out копчето
 • Регистрирај се 
 • Внесете го Grouper купонот во делот Voucher code
 • Кликнете на копчето Check Out и започнете со учење

Опис

Дали некогаш сте сакале да ги пробате вашите вештини во одржувањето на домот и самостојни проекти?

"Направи сам" е одличен начин за да ја одржувате ваша куќа или градина и да му дадете на домот нови карактеристики кои сами сте ги направиле. Според психолозите, задоволството од правењето на многу нешта со вашите раце и креативност ги прави повеќе да ги цениме истите. Друга предност е кога сами ќе направите нешто или ќе извршите поправка, тоа може да ви заштеди многу пари и на тој начин ќе го намалите трошокот за низа поправки во домот. Без разлика дали сакате да се пробате во DIY проекти или сте веќе искусен ентузијаст, овој курс ќе ви помогне да научите и разберете нови техники за да бидете успешни во голем број на "Направи сам" проекти.

Курсот е целосно акредитиран од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

За повеќе информации околу курсот посете го овој ЛИНК.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.