94% попуст на 90 часовен online курс за Home Makeover + сертификат од International Open Academy во вредност од 7379 ден. (119 €) по цена од 434 ден. (7 €)

Цена

434 ден.

Вредност

7378 ден.

Попуст

94%

Заштеда

6944 ден.

Преостанато време

Добивате

 • 90 часовен онлајн курс за Home Makeover
 • сертификат за успешно завршен курс

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.05.2020 до 11.12.2020
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Купонот е наменет за online курсот Home Makeover
 • За успешно завршен курс се добива сертификат
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • Курсот се изведува онлајн на англиски јазик
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА

Опис

Трансформирајте го секој дом во едено топло и удобно место за живеење. Научете се како да го подобрите вашиот домашен ентерјер, како да го декорирате и редизајнирате домашниот простор и импресионирајте ги вашите најблиски со вашето ново место кое сега излгеда многу помодерно и далеку поубаво од претходно.

За повеќе информации кликнете ТУКА.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.