94% попуст на онлајн курс за менаџирње со буџет за домот - Smart Home Budgeting + сертификат од International Open Academy во вредност од 7378 ден. (119 €) по цена од 434 ден. (7 €)

Цена

434 ден.

Вредност

7378 ден.

Попуст

94%

Заштеда

6944 ден.

Преостанато време

Купени: 1

Добивате

 • Онлајн курс за менаџирње со буџет за домот - Smart Home Budgeting 
 • За успешно завршен курс се добива сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.05.2020 до 11.12.2020
 • Курсот се изведува online на англиски јазик.
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Smart Home Budgeting
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Курсот се изведува онлајн на англиски јазик.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА.
 • Повеќе информации на е-маил info@internationalopenacademy.com

Опис

Преземете ја контролата на вашите пари и живот во свои раце!

многу луѓе сметаат дека парите се главен причинител за сит поголеми проблеми. Но тоа не мора да биде така доколку воспоставите избалансирана врска кон парите и нивното менаџирање.

Кога ќе научите како да управувате со парите и буџетот, вие ќе го можете следното:

 • Да престанете да работите екстра часови за да ги исплатите постојаните трошоци
 • Ќе развиете однос со парите кој не се базира на страв и алчност
 • Ќе заштедувате доволно средства за краткорочни цели како летен одмор
 • Ќе ја планирате иднината со долгорочни аштеди
 • Ќе преземете конторла на вашиот живот и пари

Повеќе информации околу модулите може да погледнете на овој линк.

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.