За здрави заби и блескава насмевка! 30% попуст на IONICKISS четка за заби по избор од Anni Farm Аптека

Цена од

623 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

890 ден.

Попуст

30%

Заштеда

267 ден.
 • Isaija Mazovski, Skopje 1000, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 253 688 , 02 2 445 935

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

IONICKISS Soft White Head-резервни глави 890 ден. 623 ден.
IONICKISS Soft Rose Head-резервни глави 890 ден. 623 ден.
IONICKISS Soft Blue Head-резервни глави 890 ден. 623 ден.
IONICKISS Medium White Head-резервни глави 890 ден. 623 ден.
IONICKISS Medium Pink Head-резерни глави 890 ден. 623 ден.
IONICKISS Medium Blue Head-резерни глави 890 ден. 623 ден.
IONICKISS Kids Soft Head-резервни глави 890 ден. 623 ден.
IONICKISS ORIGINAL MEDIUM-четка 1,200 ден. 840 ден.
IONICKISS ORIGINAL SOFT-четка 1,200 ден. 840 ден.
IONICKISS Kids Rose четка 1,200 ден. 840 ден.
IONICKISS Kids Blue четка 1,200 ден. 840 ден.
IONICKISS IONPA TRAVEL Red 2,980 ден. 2,086 ден.
IONICKISS IONPA TRAVEL White 2,980 ден. 2,086 ден.
IONICKISS IONPA TRAVEL Pink 2,980 ден. 2,086 ден.

*Производите може да се подигнат во аптеките на Anni Farm или да ви бидат доставени на домашна адреса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.05.2023 до 31.07.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите може да се подигнат во аптеките на Anni Farm или да ви бидат доставени на домашна адреса
 • По купување на купонот потребно е да се јавите на телефонот 072 253 688 и да ги кажете вашите податоци за достава (име, презиме, адреса и телефон)
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.
ДОСТАВА:
 • Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
 • За нарачки под 1500 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена 
 • По купување на купонот потребно е да се јавите на телефонот 072 253 688 и да ги кажете вашите податоци за достава (име, презиме, адреса и телефон))
ПОДИГНУВАЊЕ:
 • Производот може да го подигнете од двете локации на "Anni Farm"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.