Уживање на Крф во Јуни (01.06 - 30.06.2017)! 40% попуст на 3 ноќевања со појадок за двајца во "Hotel Green" Ипсос, Крф во вредност од 13 300 ден. (215 eur) по цена од 7998 ден. (129 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Уживање на Крф во Јуни (01.06 - 30.06.2017)! 40% попуст на 3 ноќевања со појадок за двајца во "Hotel Green" Ипсос, Крф во вредност од 13 300 ден. (215 eur) по цена од 7998 ден. (129 eur)

Цена

7,998 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

13,300 ден.

Попуст

40%

Заштеда

5,302 ден.

Купени : 2

Добивате

3 ноќевања со појадок за двајца, цена: 13 300 ден. (215 еур) 7998 ден. (129 еур)

Доплати:

 • Доплата за дете од 7 до 12 год. за една ноќ, цена: 744 ден. (12 еур)
 • Доплата за трето возрасно лице за една ноќ, цена: 930 ден. (15 еур)
 • Доплата за дополнителна ноќ, цена: 2790 ден. (45 еур)

*Понудата важи за период 01.06 - 30.06.2017


Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.06.2017 до 30.06.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон. 
 • При резервацијата задолжително наведете ако имате деца кои ќе престојуваат, колку и на која возраст
 • Предрезервацијата за собата пред купување на купонот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Потоа ќе добиете ваучер од Velas Tours кој ќе го однесете при вашето пристигање во Hotel Green.
 • Дополнителни доплати:
 • За дете до 6 години е бесплатно.
 • За деца од 7 до 12 години се доплаќа 744 ден. (12 еур) за една ноќ.
 • За трето возрасно лице се доплаќа 930 ден. (15 еур) за една ноќ.
 • За секоја наредна ноќ се доплаќа 2790 ден. (45 еур)
 • Сите дополнителни доплати се прават со купување на купон од соодветната опција
 • По 30.06.2017 купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Често поставувани прашања
 • Се согласувам со општите услови на патување!

Опис

Во преубавиот остров Крф, во местото Ипсос е лоциран Hotel Green кој ќе ви ја обезбеди удобноста што ви е потребна за безгрижен одмор.

Хотелот располага со клима, телефон и фрижидер. Секогаш внимателни, вработените се секогаш подготвени да ви ги овозможат сите потребни услуги за незаборавен престрој во топла и пријатна атмосфера.
Покрај хотелскиот базен се лоцирани 2 бара во кои може да уживате во разновидни коктели, сокови, освежителни пијалоци, салати и грицки.
Прекрасната плажа на Ipsos, лоцирана на само 400m оддалеченост, располага со спортови на вода, кревети за сончање и чадори. Ipsos се простира на 1500m, во кој се наоѓаат продавници за подароци и ресторани кои се лоцирани насекаде. Доколку сакате да се забавувате во ноќните часови, Ipsos е вистинскиот избор за вас, со многуте клубови, коктел барови кои работат до раните утрински часови.
Стариот-историски дел од градот е лоциран на 10km оддалеченост, до кој можете да пристигнете со кола или со автобуски превоз кој е достапен 10 пати во текот на денот.
Ipsos е мало местенце лоцирано во централно-северниот дел на островот, во близина на градот Corfu. За време на летниот период, местото претставува популарна дестинација за посетителите на островот.  Во околината се наоѓаат голем број на супермаркети, ресторани и барови. Познат по својот ноќен живот со неколку клубови, пабови и коктел барови, лоцирани покрај крајбрежјето.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

ogledalo

Ve molam za pomos, kako da go najdam hotelov. Na google so "hotel green ipsos" nisto ne dava, vie nemate staveno ni facebook, ni web strana, i na mapata ne e tocna lokacija.

Член на Grouper од: 28-11-2011

biljanaadmin

@ogledalo Ве информираме дека локацијата на Hotel Green на мапата е сега ажурирана. Hotel Green е поранешен хотел Sun Remo на островот Крф. За дополнителни информации можете да контактирате на емаил info@velastours.gr

Член на Grouper од: 09-02-2015
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ