- 12%

Iskra Бензиска коса / тример за трева по избор + 2 години гаранција + бесплатна достава

8690 ден.

7690 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

2
 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

Се користи со зафат на двете раце, што ќе ви обезбеди удобна работа.
За подолга и непрекината работа опремен е со резервоар од 1,2 литри гориво

       1.Iskra TU430SEU Бензиска коса / тример за трева

 • Карактеристики на производот
 • Волумен на моторот: 42,7 cm3
 • Моќност: 1,35 kW (1,8 KM)
 • Број на вртежи на моторот (глава со конец): 6525 вртежи во минута
 • Број на вртежи на моторот (глава со острица): 6900 o / min
 • Мотор: двотактен
 • Волумен за гориво: 1,2 л
 • Должина на рачка: 1640 мм
 • Со две рачки
 • Глава со конец: ø 430 mm
 • Глава со нож: ø 255 mm

 

       2. Iskra TU520SEU Бензиска коса / тример за трева

 • Карактеристики на производот
 • Волумен на моторот: 51,7 cm3
 • Моќност: 1,4 kW (2,0 KM)
 • Број на вртежи на моторот (глава со конец): 6525 вртежи во минута
 • Број на вртежи на моторот (глава со острица): 6900 o / min
 • Мотор: двотактен
 • Волумен за гориво: 1,2 л
 • Должина на рачка: 1640 мм
 • Со две рачки
 • Глава со конец: ø 430 mm
 • Глава со отвор: ø 255 mm

2 години гаранција

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Крусел" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 500 ден..
Види ја продавницата на "Крусел" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.