16 ја следат оваа компанија


- 30%

Iskra EPP-40-42-7 Електрична тава + 2 години гаранција + бесплатна достава

2499 ден.

1749 ден.

Шифра:

EPP-40-42-7

Опис

 • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
 • Моќност: 1500W
 • Термостат со макс. температура од 240 ° C
 • Контрола на температурата
 • Нелеплива површина
 • Стаклен капак
 • Соодветна рачка
 • Лесно за чување
 • Ниска потрошувачка на енергија
 • Големина на панелот: ø 400 mm
 • Длабочина на садот: 70 мм
 • Димензии на пакувањето (во мм): 415 (V) x 415 (W) x 140 (G)
 • Нето тежина: 4,00 кг
 • Бруто тежина: 4,25 кг

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 500 денари
 • За нарачки под 500 денари се доплаќа 99 денари
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2520 999, 078 238 820
 • Види ја продавницата на "Крусел" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.