15 ја следат оваа компанија


Iskra ERO Аголни брусалки по избор + 2 години гаранција + бесплатна достава

3999 ден.

2999 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

Iskra ERO Аголни брусалки по избор + 2 години гаранција:

Iskra ERO IE-AG750 Аголна брусалка

 • Напон: 230-240V~50Hz
 • Јачина: 750W 
 • Вртежи: 12.000 rpm во празен од                                                         
 • Осовина: M14
 • 2 дотатни положби за рачката                                                          
 • Големина на диск Ø 115 mm
 • Димензии на пакување (во mm): 320 (Д) x 128 (Ш) x 120 (В)

Iskra ERO IE-AG900 Аголна брусалка

 • Напон: 230-240V~50Hz
 • Јачина: 900W 
 • Вртежи: 12.000 rpm во празен од                                                         
 • Осовина: M14
 • 2 дотатни положби за рачката                                                          
 • Големина на диск: Ø 125 mm
 • Димензии на пакување (во mm): 320 (Д) x 138 (Ш) x 120 (В)

Iskra ERO IE-AG1200 Аголна брусалка

 • Напон: 230-240V~50Hz
 • Јачина: 900W 
 • Вртежи: 12.000 rpm во празен од                                                         
 • Осовина: M14
 • 2 дотатни положби за рачката                                                          
 • Големина на диск: Ø 125 mm
 • Димензии на пакување (во mm): 320 (Д) x 138 (Ш) x 120 (В)

Iskra ERO IE-AG2200 Аголна брусалка

 • Напон: 230-240V~50Hz
 • Јачина: 2200W 
 • Вртежи: 6600 rpm во празен од                                                         
 • Осовина: M14
 • 3 дотатни положби за рачката
 • Подесување на рачката - лево/десно 90° 
 • Антивибрациска рачка                                                      
 • Големина на диск: Ø230 mm
 • Поспор старт
 • Димензии на пакување (во mm): 525 (Д) x 125 (Ш) x 175 (В)

Iskra ERO IE-AG2600 Аголна брусалка

 • Напон: 230-240V~50Hz
 • Јачина: 2600W 
 • Вртежи: 6600 rpm во празен од                                                         
 • Осовина: M14
 • 3 дотатни положби за рачката
 • Подесување на рачката - лево/десно 90° 
 • Антивибрациска рачка                                                      
 • Големина на диск: Ø230 mm
 • Поспор старт
 • Димензии на пакување (во mm): 540 (Д) x 125 (Ш) x 175 (В)

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.