15 ја следат оваа компанија


- 17%

Iskra ERO бургии по избор + бесплатна достава

599 ден.

499 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

Iskra ERO FST151 

 • Содржи бургии за метал:
 • 2 x 1.5 mm; 2 x 2.0 mm; 2 x 2.5 mm; 1 x 3.0 mm 
 • 1 x 3.2 mm; 1 x 3.5 mm; 1 x 4.0 mm; 1 x 4.5 mm
 • 1 x 5.0 mm; 1 x 6.0 mm; 1 x 8.0 mm; 1 x 10.0 mm
 • Пакување: блистер
 • Димензии на блистерот (во mm): 215 (Д) x 31 (Ш) x 225 (В)

Iskra ERO FST152

 • Содржи бургии за бетон:
 • 3 x 3.0 mm; 3 x 4.0mm; 3 x 5.0mm; 2 x 6.0mm;
 • 2 x 8.0mm; 2 x 10.0mm
 • Пакување: блистер
 • Димензии на блистерот (во mm): 215 (Д) x 31 (Ш) x 225 (В)

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.