15 ја следат оваа компанија


Iskra ERO бургии за бетон и за метал и пластика по избор

399 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

2 типа на бургии:

Iskra ERO FST112 бургии за бетон

 • Комплет HSS бургии за бетон:
 • Дијамерат во mm: 3 / 3 / 4 / 4 / 5 / 5 / 6 / 6 / 8 / 8 / 10 
 • Пакување: блистер
 • Димензии на блистерот (во mm): Ø 51 (Д) x 130 (В) 

Iskra ERO FST111 бургии за метал и пластика

 • Комплет HSS бургии за метал и пластика:
 • Дијамерат во mm: 1.5 / 2 / 2.5 / 3 / 3.2 / 3.5 / 4 / 4.5 / 5 / 6 / 8 
 • Пакување: блистер
 • Димензии на блистерот (во mm): Ø 51 (Д) x 130 (В) 

 

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.