- 21%

Iskra ERO Циркуларна пила по избор + 2 години гаранција + бесплатна достава

6999 ден.

5500 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

1
 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

Iskra ERO Циркуларна пила по избор:

Iskra ERO IE-CS1500 Циркуларна пила

 • Напон: 220-240V ~ 50Hz
 • Моќност :1500W  
 • Вртежи во празен од -5800 врт / мин 
 • Дијаметар на сечилото -  Ø 185 mm 
 • Длоабочина на сечење под агол од 90° - (max) 67mm
 • Длоабочина на сечење под агол од 45° - (max) 43mm
 • Ласерско водење
 • Гумирана рачка
 • Подесувачка заштита
 • Должина на кабел - 2m
 • Димензии на пакувањето (во mm) : 360 (Д) x 245 (Ш) x 265 (В)

Iskra ERO IE-CS1800 Циркуларна пила

 • Напон: 220-240V ~ 50Hz 
 • Моќност :1800W  
 • Вртежи во празен од -5000 врт / мин 
 • Дијаметар на сечилото -  Ø 210mm 
 • Длоабочина на сечење под агол од 90° - (max) 73mm
 • Длоабочина на сечење под агол од 45° - (max) 48mm
 • Ласерско водење
 • Гумирана рачка
 • Подесувачка заштита
 • Должина на кабел - 2m
 • Димензии на пакувањето (во mm) : 395 (Д) x 275 (Ш) x 275 (В) 

2 години гаранција

Детали за испорака

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Крусел" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 500 ден..
Види ја продавницата на "Крусел" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.