Iskra ERO Електрична дупчалка по избор + 2 години гаранција + бесплатна достава

2999 ден.

2590 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

Iskra ERO Електрична дупчалка по избор:

Iskra ERO IE-ED500 Електрична дупчалка

 • Напон: 220-240V ~ 50Hz 
 • Моќност : 500W  
 • Вртежи : 0-2700 врт / мин 
 • Променлив футер: Ø 1,5 - 10 mm 
 • Променлива брзина
 • Две насоки на вртење
 • Гумирана рачка
 • Димензии на пакувањето (во mm) : 245 (Д) x 72 (Ш) x 255 (В) 

Iskra ERO IE-ED710 Електрична дупчалка

 • Напон: 220-240V ~ 50/60Hz 
 • Моќност : 710W  
 • Вртежи во празен од при вртење : 0-2800 врт / мин 
 • Вртежи во празен од при удар: 0-44800 врт / мин 
 • Променлив футер: Ø 1,5 - 13 mm 
 • Променлива брзина
 • Две насоки на вртење
 • Гумирана рачка
 • Додатна рачка
 • Мерач за длабочина
 • Димензии на пакувањето (во mm) : 261 (Д) x 73 (Ш) x 267 (В) 

Iskra ERO IE-ED850 Електрична дупчалка

 • Напон: 220-240V ~ 50/60Hz 
 • Моќност : 850W  
 • Вртежи во празен од, при вртење : 0-3000 врт / мин 
 • Вртежи во празен од, при удар: 0-48000 врт / мин 
 • Променлив футер: Ø 1,5 - 13 mm 
 • Променлива брзина
 • Две насоки на вртење
 • Гумирана рачка
 • Додатна рачка
 • Мерач за длабочина
 • Димензии на пакувањето (во mm) : 295 (Д) x 77 (Ш) x 262 (В)

Iskra ERO IE-ED1050 Електрична дупчалка

 • Напон: 220-240V ~ 50/60Hz 
 • Моќност :1050W  
 • Двостепен менувач:
 • Вртежи во празен од, при вртење : 0-1200 / 0-3200 врт / мин 
 • Вртежи во празен од, при удар: 0-19200 / 0-51200 врт / мин 
 • Променлив футер: Ø 1,5 - 13 mm 
 • Променлива брзина
 • Две насоки на вртење
 • Гумирана рачка
 • Додатна рачка
 • Мерач за длабочина
 • Димензии на пакувањето (во mm) : 340 (Д) x 89 (Ш) x 272 (В) 

2 години гаранција

Детали за испорака

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Крусел" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 500 ден..
Види ја продавницата на "Крусел" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.