15 ја следат оваа компанија


Iskra ERO FST013 + бесплатна достава

1999 ден.

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

SDS-Plus бургии (3 парчиња): 6 / 8 / 10 mm ; должина: 160 mm
SDS-Plus бургии (3 парчиња): 8 / 10 / 12 mm ; должина: 210 mm
SDS-Plus бургии (3 парчиња): 10 /12 /14 mm ; должина: 260 mm
Длето (1 парче): 14 x 250 mm
Врв (1 парче): 14 x 250 mm
Широко длето (1 парче): 14 x 250 mm
Канално длето (1 парче): 14 x 250 mm
Пакување: куфер
Димензии на куферот (во mm): 290 (Д) x 60 (Ш) x 235 (В)
 

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.