Iskra ERO FST013 + бесплатна достава

1999 ден.

  • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

    Одведи ме таму

    02 2520 999, 078 238 820

    info@krusel.mk

Опис

SDS-Plus бургии (3 парчиња): 6 / 8 / 10 mm ; должина: 160 mm
SDS-Plus бургии (3 парчиња): 8 / 10 / 12 mm ; должина: 210 mm
SDS-Plus бургии (3 парчиња): 10 /12 /14 mm ; должина: 260 mm
Длето (1 парче): 14 x 250 mm
Врв (1 парче): 14 x 250 mm
Широко длето (1 парче): 14 x 250 mm
Канално длето (1 парче): 14 x 250 mm
Пакување: куфер
Димензии на куферот (во mm): 290 (Д) x 60 (Ш) x 235 (В)
 

Детали за испорака

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Крусел" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 500 ден..
Види ја продавницата на "Крусел" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.