- 17%

Iskra ERO Убодни пили по избор + 2 години гаранција + бесплатна достава

2999 ден.

2499 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

Iskra ERO Убодни пили по избор:

Iskra ERO IE-JS400 Убодна пила

 • Напон: 220-240V ~ 50/60Hz 
 • Моќност : 400W
 • Подесувачки агол на сечење: од 0-45° 
 • Број на движења - празен од: 1000 - 3000 min-1
 • Должина на движењето - 18mm
 • Променлива брзина
 • Дебелина на сечењето:
 • - дрво - 55mm
 • - пластика - 6mm
 • - железо - 10mm
 • Димензии на пакувањето (во mm) : 200 (Д) x 77 (Ш) x 270 (В) 

Iskra ERO IE-JS710 Убодна пила

 • Напон: 220-240V ~ 50/60Hz 
 • Моќност : 710W
 • Подесувачки агол на сечење: од 0-45° 
 • Број на движења - празен од: 1000 - 3100 min-1
 • Должина на движењето - 23mm
 • Променлива брзина
 • Дебелина на сечењето:
 • - дрво - 105mm
 • - пластика - 10mm
 • - железо - 20mm
 • Пулсирачки од: 4 степени
 • Димензии на пакувањето (во mm) : 215 (Д) x 84 (Ш) x 280 (В) 

Детали за испорака

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Крусел" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 500 ден..
Види ја продавницата на "Крусел" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.