13 ја следат оваа компанија


- 30%

30% попуст на Iskra FH01AKT калорифер + 2 години гаранција + бесплатна достава

1290 ден.

899 ден.

Преостанато време

Купени:

1
 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W.

Се одликува со три функции кои го испуштаат ладен, топол и жежок воздух. Калориферот е способен за автоматско одржување на температурата, а заради сигурност, тоа е обезбедено со заштита од прегревање и заштита од преоптоварување.

Термостатот овозможува контрола и информации за моменталната температура и работата на разменувачот на топлина.

 • Напон: 220V-240V~50/60Hz
 • Моќност: 1800W-2000W
 • 2 јачини: 1000W - 2000W
 • 3 функции на дување:ладно, топло, жешко
 • Функција за одржување на топлина
 • Заштита од превртување
 • Заштита од загревање
 • Термостат
 • Индикатор
 • Должина на кабел: 1,5m
 • Димензии на кутија (mm): 220 (Д) x 145 (Ш) x 270 (В)
 • Нето тежина: 0,9 kg
 • Бруто тежина: 1,2 kg

Гаранција - 2 години

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.