- 17%

Iskra GR-810 Плинска скара + 2 години гаранција + бесплатна достава

2999 ден.

2499 ден.

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

 • Моќност: 2.55kW
 • Дијаметарот на површина за печење: Ø 44 cm
 • Отстранливa емајлиранa плотна со рачки
 • Пренослива и лесна
 • Регулатор на притисокот за плин
 • За надворешна употреба
 • Поврзување за гас: 8 mm
 • притисок (mmHg): 30, 28-30 / 37
 • Димензии на пакување (во мм): 459 (H) x 463 (Ш) x 141 (Д)
 • Тежина: 6,11 кг

Гаранција - 2 години

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Крусел" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 500 ден..
Види ја продавницата на "Крусел" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.