- 10%

Iskra HL48RCT Мини шпорет + 2 години гаранција + бесплатна достава

6999 ден.

6299 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

Мини шпорет со електрични плочи

 • Моќ 2000 W (голема плоча - 1000 W Ф187mm, мала плоча - 600 W Ф155mm)
 • Напон 220-240V~50/60Hz
 • Зафатнина 48 Lit.
 • Димензии: 585mm(Д) x 420mm(Ш) x 380mm(В)
 • Подесување на температура од 100 до 230 C
 • 3 подесувања на рерната (Горен греач + ражен, Долен греач, Два греачи + ражен)
 • Функција со тајмер од 0 до 60 мин. со аларм
 • Функција за ражен
 • Функција за кружење на воздух
 • Грејни елементи од не'рѓосувачки челик
 • Додатоци (Тава, Решетка со држач, Ражен со држач)

2 година гаранција

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Крусел" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 500 ден..
Види ја продавницата на "Крусел" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.