- 13%

Iskra лед панел 60 x 60 45W 4100K + бесплатна достава + една година гаранција од Крусел во вредност од 2990 ден. по цена од 2590 ден.

2990 ден.

2590 ден.

Преостанато време

  • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

    Одведи ме таму

    02 2520 999, 078 238 820

    info@krusel.mk

Опис

Напон: 220-240V~50/60Hz
Моќност: 45W
Јачина на светло: 3600Lm
Боја на светло: 4100K
Агол на светлина: 120°
Траење: 25.000h
Енергетска класа: A+
Димензии: ширина 595 mm, висина 595mm
Димензии на кутија (mm): 650(D) x 45 (Š) x 650 (V)
Нето тежина: 2,54 kg

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Крусел" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 500 ден..
Види ја продавницата на "Крусел" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.