15 ја следат оваа компанија


- 14%

Iskra мешалка на боја и малтер R6210C + 2 години гаранција + бесплатна достава

6990 ден.

5990 ден.

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

Искра мешалка на боја и малтер R6210C. Миксерот се одликува со гумена рачка која му овозможува на корисникот добрo држење, компактно тело и копче кое обезбедува електронска контрола на брзината. На рачката има копче за палење со можност за заклучување за подолго работење. Миксерот се одликува со M14 млазница и инклузивен миксер со должина од 600 mm. Миксерот има моќен 1600W мотор кој обезбедува неверојатни перформанси на мешање. Клуч за монтирање на ножеви

Технички карактеристики:

 • Напон: 230-240V ~ 50Hz
 • Моќност: 1600 W
 • Брзина на вртење: 1. фаза: 180-460 мин-1 / 2. фаза: 300-750 мин-1
 • Навој на вретено: M14
 • Мешање на сечивиот дијаметар: Ø160 mm
 • Вкупна должина на прачката за мешање: 600 mm

Гаранција - 2 години

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.