Iskra RFC-1306 Батериска машинка за шишање + 2 години гаранција + бесплатна достава

1499 ден.

Купени:

2
  • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

    Одведи ме таму

    02 2520 999, 078 238 820

    info@krusel.mk

Опис

Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz,
Моќност: 5W,
3 во едно - за коса, брада и тело
Прилагодлива должина на сечилата со регулатор,
2 чешли за потстрижување ,
Индикатор за полнење,
Литиум-јонска батерија на полнење,
погоден за влажна употреба,
може да работи и на кабел и на батерија,
достапен во црно сина боја.
2 година гаранција

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Крусел" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 500 ден..
Види ја продавницата на "Крусел" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.